Inteligentní myčka

Nezvratná zásada průmyslového designu zní: Forma následuje funkci. My jsme tento princip otočili. U naší myčky Klean!Star iQ následuje funkce formu: Postranní kartáče sledují jakýkoli tvar karoserie. Přesně. Prvek za prvkem se kartáče šikmo přizpůsobují podle boků a zádi. Perfektně.

Víc už to snad ani nejde: K!Brush iQ

Postranní kartáče jsou totiž inteligentní. Kartáče naší myčky K!Brush iQ jsou rozdělené do segmentů. Jednotlivé segmenty kartáčů se díky svislému přesazení osy přizpůsobují obrysům vozidla. Segmenty kartáčů se přitom naklápějí podle příslušného tvaru. Vybaveni kartáči CareTouch a K!Back iQ Vám s K!Brush iQ předvede čisticí výkon, který Vás naprosto nadchne.

Otočené a nakloněné: K!Back iQ

Pro optimální čištění zádi vozidla se postranní kartáče za vozidlem otočí o 90° a nakloní o 15°. Díky tomu se kartáče lépe přizpůsobí obrysům vozidla a mohou s rovnoměrným přítlakem odstraňovat nečistoty.

Dvojnásobně dobré: Snímání obrysů u postranních kartáčů

Při pohybu dopředu nastaví naše myčka Klean!Star iQ postranní kartáče šikmo k vozidlu v úhlu až 15°, aby se optimálně snímala a vyčistila horní část. Při pohybu zpět jsou postranní kartáče vedeny odpovídajícím způsobem svisle, aby se optimálně vyčistila i oblast prahů.

Další technologie Automyčky Roudnice:

Před- čištění

Aktivní pěna

Pěnový vosk

Care Touch

Vysoký tlak

Mytí kol

... a sušení

Úvod » Technologie » Inteligentní myčka